Emniyet Müdürü Kahya: Basın bizim denetleme şubemizdir

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 95 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, “Bünyemizde disiplin ve denetleme şubemiz

Emniyet Müdürü Kahya: Basın bizim denetleme şubemizdir
BURSA (CİHAN)- Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, “Bünyemizde disiplin ve denetleme şubemiz var, ancak medya da bizim ikinci denetleme şubemizdir.” dedi.

Emniyet Müdürü Kahya, Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Alemdar Mahallesi’nde hizmete açtığı Asayiş, Güvenlik, Terör ve Çocuk Büro Amirliği binasının açılışı dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda polis muhabirleriyle bir araya geldi. Emniyetin çalışmaları hakkında bilgi veren Kahya, asayişten trafiğe birçok proje üzerinde çalıştıklarını söyledi. Medyayı, denetleme şubesi olarak gördüklerini belirten Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, “Kendi bünyemizde bir denetleme şubemiz var, ancak basın da bizim ikinci denetleme şubemizdir. Adeta basın bizim aynamızdır.” diye konuştu.

Emniyet hizmet birimlerinin modernize edilmesi çalışmalarının süreceğine dikkat çeken Emniyet Müdürü Kahya, kısa bir süre sonra da Demirtaş Polis Merkezi’ni hizmete açacaklarını açıkladı. Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Tuna da eskiden Çocuk Şubesi tarafından kullanılan binanın modernize edilerek Asayiş, Terör, Güvenlik ve Çocuk Büro Amirliği olarak hizmet vereceğini kaydetti. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x