Bayan futbolcular, Kartal’ı ziyaret etti

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 105 kez okundu

MUŞ (CİHAN)- Muş’u Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig 8. Grup'ta temsil eden

Bayan futbolcular, Kartal'ı ziyaret etti
MUŞ (CİHAN)- Muş’u Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig 8. Grup'ta temsil eden Kartal Bayan Futbol Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Kartal’ı ziyaret etti.

        Gençlik Hizmetleri ve Spor Muş İl Müdürü Kartal, Muşlu kızların futbol ve voleybolda başarılı olduğunu belirterek tebriklerini iletti. Bayan sporcular için tesislerde gerekli düzenlemeleri yaptıklarını ifade eden Kartal, şöyle devam etti: “Sporcularımız bizlerimizin göz bebeği ve gururumuzdur. Daha düzenli antrenman yapmaları için şu anda bayan futbolcularımıza bir soyunma odası tahsis etmiş durumdayız. 1 nolu çim saha ile 2 nolu sentetik saha sürekli antrenman yapmaları için kendilerine tahsis edilmiştir.”

        Ali Kartal’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Hamdi Mutlu, çok güzel başarılar elde ettiklerini ve 2. Lig'in en iyi 3. takımı olduklarını söyledi. Kartal Spor Teknik Sorumlusu Haldun Bayrak ise “Bu yıl şampiyon olup, 1. Lig'e çıkmak istiyoruz. Şu an itibari ile büyük kızlar, genç kızlar, yıldız kızlar olmak üzere 45 tane bayan sporcu ile antrenmanlarımıza devam etmekteyiz.” diye konuştu. Bayrak, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x