Çanta hırsızı kadınlar kamerada

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 141 kez okundu

İSTANBUL (CİHAN)- İstanbul’daki alışveriş merkezleri ile restoranlarda kadınların çantalarını çaldıkları belirlenen iki kadın

Çanta hırsızı kadınlar kamerada
İSTANBUL (CİHAN)- İstanbul’daki alışveriş merkezleri ile restoranlarda kadınların çantalarını çaldıkları belirlenen iki kadın gözaltına alındı. Çok sayıda sabıkalarının olduğu tespit edilen kadınların çanta hırsızlığı, güvenlik kamerasına yansıdı.

Yankesicilik Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, alışveriş merkezleri ve restoranlarda kadınların çantalarının çalındığı yönündeki ihbarların artması üzerine çalışma başlattı. Ekipler, Şişli ve Beşiktaş’taki birçok iş yerinin güvenlik kamerasını inceledi. İncelemede, iki kadının çanta çaldığı tespit edildi. Kameraya yansıyan görüntülerde; restorana giren iki şüpheli, gözüne kestirdikleri bir mağdurun çantasını çalmak için plan yapıyor. Kadınlardan biri perdeleme görevi yaparken, diğeri çantayı alıyor. Zanlılar daha sonra restorandan uzaklaşıyor.

İsimlerinin Ekin Ö. (25) ve Sultan T. (22) olduğu belirlenen zanlılar, Beyoğlu’nda güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan hırsızlık zanlıları adliyeye sevk edildi.

CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x