Yılmaz Vural: Eskişehirspor maçına 3 puan hedefiyle çıkacağız

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 70 kez okundu

ELAZIĞ (CİHAN)- Sanica Boru Elazığspor’da Eskişehirspor maçı öncesi hedefler 3 puan üzerine kuruldu.

Yılmaz Vural: Eskişehirspor maçına 3 puan hedefiyle çıkacağız
ELAZIĞ (CİHAN)- Sanica Boru Elazığspor’da Eskişehirspor maçı öncesi hedefler 3 puan üzerine kuruldu. Lig’de sırasıyla Antalyaspor, Akhisar Belediyespor ve Orduspor’u yenerek büyük çıkış yakalayan Sanica Boru Elazığspor’da gözler Eskişehirspor maçına çevrildi.

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, özellikle Orduspor’a karşı çok önemli bir galibiyet elde ettiklerini vurgulayarak Eskişehirspor maçında da yakaladıkları bu galibiyet serisini devam ettireceklerini belirtti.

Vural, düzenlediği basın toplantısında, Orduspor galibiyeti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Maçtan önce tüm planlarını 3 puan üzerine kurduklarını ve bunu başardıkları için de mutlu olduklarını ifade etti. Orduspor karşısında alınan galibiyet ile uzun bir aradan sonra alt sıralardan kurtulduklarına dikkat çeken Vural, 15 Mart’ta deplasmanda oynayacakları Eskişehirspor maçına da 3 puan hedefiyle çıkacaklarını söyledi.

Vural, Sinan Kaloğlu ve Ahmet Görkem’in kısa zamanda takıma katılacaklarını ,Emir Kujoviç’in ise 5 veya 6 hafta daha sahalardan uzak kalacağını belirtti. Eskişehirspor maçından sonraki milli maç arasını kamp çalışmalarıyla Antalya’da geçireceklerini de belirten Yılmaz Vural,
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x