Milli voleybolcular, başarıdan emin

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 87 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Sırbistan’da 28 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda

Milli voleybolcular, başarıdan emin
BURSA (CİHAN)- Sırbistan’da 28 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında yapılacak Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Voleybol Yıldız Bayanlar Milli Takımı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'yi ziyaret etti. Başkan Altepe, Sırbistan’da Türkiye’yi temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.

Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Yıldız Bayanlar Voleybol Milli Takımı, Bursa kampını Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün tesislerinde sürdürüyor. Kamp için 2 Mart’ta Bursa’ya gelen ve 19 Mart’a kadar çalışmalarını burada sürdürecek olan Milli Takımın Baş antrenörü ve aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü antrenörü Şahin Çatma, milli takım oyuncuları ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ile futbol dışındaki branşlara yönelik spor tesisleri kazandırmasının sporda başarı açısından büyük önem taşıdığını dile getiren Çatma, Sırbistan'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda büyük başarılar elde etmeyi hedeflediklerini söyledi. Çatma,
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x