Mersin'de sahte içki imalathenesine baskın

11 Temmuz 2013 Perşembe 11:07
Bu haber 277 kez okundu

Mersin'de Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri sahte içki imalathenesine düzenledikleri baskında 150 adet dolu, 3 bin adet doluma hazır sahte şişe ile sahte etiket ve anason ele geçirdi. Olayla ilgili bir...

Mersin'de sahte içki imalathenesine baskın
Mersin'de Emniyet Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri sahte içki imalathenesine düzenledikleri baskında 150 adet dolu, 3 bin adet doluma hazır sahte şişe ile sahte etiket ve anason ele geçirdi. Olayla ilgili bir kişi göz altına alındı.

Merkez Akdeniz ilçesi Sarıibrahimli Mahallesi İpek sokaktaki bir depoda sahte içki imal edildiği ihbarını alan KOM ekipleri söz konusu adrese baskın düzenledi. Baskın sonrası sahte içki imal ettiği iddia edilen bir kişi göz altına alındı. Depoda yapılan aramada 150'si dolu 3 bin'i doluma hazır
sahte içki, dolumda kullanılan malzemeler, çok sayıda sahte bandrol ve etiket ile bir miktar anason ele geçirildi. Operasyon sonunda bir kişi göz altına alındı. Polis sahte içkilere imha etmek üzere el koydu.
Öte yandan 3 gün önce bir başka operasyonda ise gümrük kaçağı 4 bin şişe içki ile 10 bin paket sigara ele geçirildiği öğrenildi.


Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x