AZMEDER, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

08 Temmuz 2013 Pazartesi 16:40
Bu haber 166 kez okundu

Aziziye Koleji Mezunları Derneği(AZMEDER) tarafından Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) Türkiye birinci olan Ahmet Koçak ile ilk 100'e giren öğrenciler onuruna dernek binasında yemek verildi.    AZMEDER binasında düzenlenen...

AZMEDER, başarılı öğrencileri ödüllendirdi
Aziziye Koleji Mezunları Derneği(AZMEDER) tarafından Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) Türkiye birinci olan Ahmet Koçak ile ilk 100'e giren öğrenciler onuruna dernek binasında yemek verildi.

    AZMEDER binasında düzenlenen programa Aziziye Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr.Sabri Çolak, Genel Müdür Kemal Küçükkaya, AZMEDER Başkanı Selim Ay, LYS Türkiye birincisi Ahmet Koçak, LYS Türkiye 6.'sı Abdullah Ali Osman Uçar ile ilk 100 içerisinde olan İrfan Tekdir, Hasan Basri Çiftçi, Betül Haliloğlu, Furkan Ali Şimşek, Ömer Asım Bektaş ve öğrenciler katıldı.

    Ödül töreninde bir konuşma yapan AZMEDER Başkanı Ay, “Okulumuzun kurulduğu günden bu yana her sene ulusal ve uluslar arası başarılarla dolu bir tarihi var. Ödül ve başarılarına her sene bir yenisi ekleniyor. Başarı çıtasını her sene yükselten öğrencilerimiz, bu sene LYS Türkiye 1.liğini de üstüne ekleyerek hedeflerimizi daha ileriye taşıdılar. Şehrimiz ve derneğimiz adına bu başarılarla gurur duyuyor, sizin ve sizlere yol gösteren fedakâr öğretmenlerinizin muvaffakiyetlerinin daim olmasını dilerim." dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x