Reyhanlı’da tarihi eser ve kaçak sigara ele geçirildi

08 Temmuz 2013 Pazartesi 16:19
Bu haber 118 kez okundu

Hatay’ın Reyhanlı ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda tarihi eser ve kaçak sigara ele geçirildi. Olayla ilgili toplam 5 kişi hakkında işlem yapıldı. Reyhanlı Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda,...

Reyhanlı'da tarihi eser ve kaçak sigara ele geçirildi
Hatay’ın Reyhanlı ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyonda tarihi eser ve kaçak sigara ele geçirildi. Olayla ilgili toplam 5 kişi hakkında işlem yapıldı.

Reyhanlı Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerince yapılan operasyonda, bir otomobil içerisinde 1 adet mozaik taşlarla örülmüş beş insan figürlü tarihi eser halı, 3 adet insan heykeli, 63 adet çeşitli ebatlarda sikke, bir adet siyah renkli yüzük taşı ve bir tane de delikli taş olmak üzere toplam 68 tarihi eser ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi hakkında işlem yapıldı.

Öte yandan Asayiş Büro Amirliği ekipleri, bir eve baskın düzenledi. Baskında, değişik markalarda olmak üzere toplam 16 bin 160 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi. Bu olayla ilgili 2 kişi hakkında yasal işlem yapıldığı belirtildi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x