Büyükşehir Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerini sevindirecek

08 Temmuz 2013 Pazartesi 15:47
Bu haber 117 kez okundu

Ramazan'da ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek isteyen Adana Büyükşehir Belediyesi, bin 500 adet hazırladığı kumanyayı Kimse Yok Mu Derneği'ne teslim etti.         Adana Büyükşehir Belediyesi, Ramazan...

Büyükşehir Belediyesi, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerini sevindirecek
Ramazan'da ihtiyaç sahibi aileleri sevindirmek isteyen Adana Büyükşehir Belediyesi, bin 500 adet hazırladığı kumanyayı Kimse Yok Mu Derneği'ne teslim etti.

        Adana Büyükşehir Belediyesi, Ramazan öncesi ihtiyaç sahipleri için bin 500 koli gıda paketi hazırladı. Ulaşım Daire Başkanlığı Raylı Sistem Depolama alanında bulunan bin 500 koli, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Kimse Yok Mu Derneği görevlilerine teslim edildi.

        Ulaşım Daire Başkanlığı’nda yapılan Ramazan kolilerinin teslim töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, "Bu yıl yine Kimse Yok Mu Derneği ile yola çıkıyoruz. Hem gıda paketi dağıtımı yapacağız hem de iftar çadırı kuracağız. Hayırlı ay olan Ramazan’da hayırlı işlere birlikte imza atacağız." dedi.

        Kimse Yok Mu Derneği Adana Şube Başkanı Kemal Elibal da duyarlılığından dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a teşekkür etti.

        İnsanlara yardımcı olma adına Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını belirten Kemal Elibal, "Güzel bir Ramazan geçirmeyi diliyorum. Sayın Başkanımız Zihni Aldırmaz’a teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel kampanyaları birlikte yaparız." şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x