Afşin'de yatılı yaz Kur’an kursu açıldı

08 Temmuz 2013 Pazartesi 15:37
Bu haber 198 kez okundu

Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde yatılı yaz Kur'an kursu açıldı.         Eğitim Bir Sen Afşin İlçe Temsilcisi Kazım Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın...

Afşin'de yatılı yaz Kur'an kursu açıldı
Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde yatılı yaz Kur'an kursu açıldı.

        Eğitim Bir Sen Afşin İlçe Temsilcisi Kazım Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın katkılarıyla Afşinimizin her köşesinde açılan Kur’an kurslarına bir yenisinin daha eklendiğini belirtti. Bozkurt, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Afşin Müftülüğü'nün ortaklaşa çalışmasıyla Afşin Yatılı Bölge Ortaokulu’nda açılmıştır." dedi.

        Afşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap ve beraberindeki heyetle kursu ziyaret eden Bozkurt, "Ben buradan Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ve müftülüğümüze, açılan kurstan ve bu organizasyona desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin bu tür faaliyetlere şimdiye kadar destek verdiklerini görmekteyiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yaz boyunca Kuran-ı Kerim öğretilecek olması bizleri çok mutlu etmiştir." şeklinde konuştu. Afşin Yatlı Bölge Okulu Müdürü Mustafa Bilal Özden yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x