Zirve, tercih döneminde yeni öğrencilerini bekliyor

08 Temmuz 2013 Pazartesi 15:11
Bu haber 124 kez okundu

Zirve Üniversitesi, tercih döneminde aday öğrencileri ve ailelerini bilgilendirmek için tüm birimlerini alarma geçirdi. Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Üniversitemizle ilgili bilgi almak isteyen herkese kapımız açık. Randevu...

Zirve, tercih döneminde yeni öğrencilerini bekliyor
Zirve Üniversitesi, tercih döneminde aday öğrencileri ve ailelerini bilgilendirmek için tüm birimlerini alarma geçirdi. Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Üniversitemizle ilgili bilgi almak isteyen herkese kapımız açık. Randevu almadan çat kapı gelebilirsiniz.” dedi.

        Zirve’yi tercih etmek isteyen adaylar, üniversite hakkındaki tüm bilgileri aday bilgi hattında ulaşabilecek. Zirve Üniversitesi’ne ulaşmak isteyen adaylara her türlü kolaylığı sağladıklarını belirten Rektör Adnan Kısa, “Üniversitemiz hakkında bilgi alabilmeniz için randevu almanıza hiç gerek yok. İstediğiniz zaman çat kapı üniversitemize gelebilir, istediğiniz bölümdeki akademisyenlerimizle görüşebilir, seçmek istediğiniz bölümle ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üniversitemize geldiğinizde veya aradığınızda isterseniz benimle de görüşebilirsiniz. Herkese kapımız açık.” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x