Sertifikalı şoför oldular

08 Temmuz 2013 Pazartesi 14:58
Bu haber 92 kez okundu

Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin, Bursa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlendiği ‘Yaşam boyu eğitim projesi’ kapsamında Orhangazi’de eğitim alan şoförlere sertifikaları törenle verildi.     Orhangazi...

Sertifikalı şoför oldular
Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin, Bursa Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlendiği ‘Yaşam boyu eğitim projesi’ kapsamında Orhangazi’de eğitim alan şoförlere sertifikaları törenle verildi.

    Orhangazi Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın organize ettiği sertifika töreni, Tuna Petrol tesislerinde yapıldı. Törene Orhangazi Kaymakamı Mustafa Selman Yurdaer, Belediye Başkanı İsmail Tartar, Garnizon Komutanı J.Kd.Bçvş.Nuri Berk, Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Aydın’ın yanı sıra Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Arif Tak, Bursa İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal, Bursa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hasan Topçu, S.S.172 Nolu Orhangazi Yolcu Taşıma ve Ulaştırma Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Abdurrahim Akçay, Ziraat Odası Başkanı Hasan Cevizlidere, kurslara katılan eğitimciler ile birlikte sertifika almaya hak kazanan şehiriçi minibüs şoförleri katıldı.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x