Fen İşleri Müdürleri Bağcılar’da buluştu

08 Temmuz 2013 Pazartesi 14:54
Bu haber 114 kez okundu

İstanbul’daki belediyelerin Fen İşleri Müdürleri hizmete giren yatırımları ve hazırladıkları projeleri konuşmak ve sunumda bulunmak üzere Bağcılar’da bir araya geldi. Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı, her ayın ilk haftasında buluşarak...

Fen İşleri Müdürleri Bağcılar'da buluştu
İstanbul’daki belediyelerin Fen İşleri Müdürleri hizmete giren yatırımları ve hazırladıkları projeleri konuşmak ve sunumda bulunmak üzere Bağcılar’da bir araya geldi.

Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı, her ayın ilk haftasında buluşarak fikir teatisinde bulunan İstanbul’daki 39 ilçenin Fen İşleri Müdürleri toplantısına ev sahipliği yaptı. Yemekli toplantıda ilçelerinde hizmete giren yatırımları anlatan Fen İşleri Müdürleri, hazırlanan projelerle ilgili olarak da ekrana yansıyan görüntüler eşliğinde sunumlar yaptı. Toplantı sonrası mini bir konser veren Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı Müzik Grubu da büyük ilgi gördü.

Keyifli geçen toplantı sonrasında müdürler, Engelliler Sarayı’nı gezerek faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Grup buradaki temaslarının ardından Bağcılar Belediyesi Enderun Yetenekli Çocuklar Merkezi’ni gezdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x