Büyük Ankara Festivali’nin finalini Murat Boz yaptı

08 Temmuz 2013 Pazartesi 14:50
Bu haber 128 kez okundu

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Büyük Ankara Festivali, muhteşem bir finalle sona erdi. Festivalin son gecesinde sahneye Murat Boz çıktı. On binlerce Başkentli'nin akın ettiği festival alanında konserine...

Büyük Ankara Festivali'nin finalini Murat Boz yaptı
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Büyük Ankara Festivali, muhteşem bir finalle sona erdi. Festivalin son gecesinde sahneye Murat Boz çıktı.

On binlerce Başkentli'nin akın ettiği festival alanında konserine “Vazgeçmem” adlı şarkısı ile başlayan Murat Boz, büyük alkış aldı. Murat Boz, sevilen şarkılarından örnekler sunarken, “Aşklarım Büyük Benden”, “Özledim”, “Ben Aslında”, “Kalamam Arkadaş”, “İki Medeni İnsan” gibi sevilen parçaları seslendirdi. Murat Boz, seyircilerin yoğun ilgisine teşekkür ederek, “Hepinize teşekkür ediyorum. Melih Başkanım'a çok teşekkür ediyorum, beni sizlerle buluşturduğu için.” diye konuştu.

HÜLYA AVŞAR VE SİNAN ÖZER DE ANKARA'DAYDI

Uluslararası Büyük Ankara Alışveriş Festivali’nde cuma günü sahneye Sinan Özen ve Hülya Avşar sahne aldı. Atatürk Kültür Merkezi (AKM) alanını dolduran binlerce Başkentli ünlü sanatçıların şarkıları ile eğlendi.
Sahneye ilk çıkan Sinan Özen konserine 'Yıkılır İstanbul' şarkısı ile başladı. Özen’in hareketli parçalarına izleyiciler de söz ve alkışlarla eşlik etti. Hayranlarına "Harikasınız. Ankara benim için çok özel. Her zaman çok özel ve değerli. Ankara’yı çok seviyorum, sizleri çok seviyorum.” diye seslenen Özen, 'Aşk' adlı duygusal şarkısını da seslendirdi. Avşar ise konserin sonunda şarkılarını konsere gelen hayranları ile birlikte seslendirdi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x