Yaz okuluna giden miniklerin sertifika heyecanı

08 Temmuz 2013 Pazartesi 14:34
Bu haber 117 kez okundu

Bursa merkez Yıldırım Belediyesi Spor Kompleksi’nde ve Dr. Sadık Ahmet Tesisleri’nde gerçekleştirilen yaz spor okulları ilk mezunlarını verdi.         Yüzme, futbol, tenis, voleybol, güreş, tekvando,...

Yaz okuluna giden miniklerin sertifika heyecanı
Bursa merkez Yıldırım Belediyesi Spor Kompleksi’nde ve Dr. Sadık Ahmet Tesisleri’nde gerçekleştirilen yaz spor okulları ilk mezunlarını verdi.

        Yüzme, futbol, tenis, voleybol, güreş, tekvando, temel eğitim spor dallarındaki eğitim sonrasında başarılı olan bin 697 öğrenci, sertifikalarını Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’den aldı. Velilerin de katıldığı törende konuşan Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, çocuklara ve gençlere spor olanağı sağlamaya çalıştıklarını söyledi. Onların kötü alışkanlıklardan korunup, bedensel ve ruhsal yönden sağlıklı nesiller yetişmesinin önemine değinen Keskin, kurdukları tesislerin tüm Bursa halkına hizmet verdiğini kaydetti.

        Öğrencilere tek tek sertifikalarını veren Keskin, sporda dünya ve Avrupa şampiyonları çıkaran bir kulüp olduklarını sözlerine ekledi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x