Adanaspor, sezon hazırlıklarında tempoyu arttırdı

08 Temmuz 2013 Pazartesi 13:30
Bu haber 152 kez okundu

PTT 1.Lig takımlarından Adanaspor'un Çatalan kampı tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları yerinde izleyen Teknik Direktör Ekrem Al, oyuncuları ile uzun süren bir toplantı yaptı.      Kamp programı hakkında futbolculara...

Adanaspor, sezon hazırlıklarında tempoyu arttırdı
PTT 1.Lig takımlarından Adanaspor'un Çatalan kampı tüm hızıyla devam ediyor. Çalışmaları yerinde izleyen Teknik Direktör Ekrem Al, oyuncuları ile uzun süren bir toplantı yaptı.
     Kamp programı hakkında futbolculara bilgi veren Al, antrenman sonrası özellikle dinlenme konusunda uyarılarda bulundu. Günü yine 3 antrenmanlara geçiren takım sabah koşu, öğlen kondisyon salonunda, akşamda taktiksel çalışmalar yaptı.Turuncu-beyazlı takım bu sezon ilk kez topla çalıştı.
    Bu arada Perşembe günü oyuncuların genel durumunu görme amaçlı çift kale maç oynanacağı ve bazı isimler hakkında karar verileceği belirtildi.
     Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel, yeni sezonun Türk futboluna ve Adanaspor camiasına hayırlı olmasını diledi. Çatalan Tesislerinde çalışmaların başladığına dikkat çeken Uzel, "Takımımızı yakından tanıyan ve genç oyunculara önem veren bir hocayla sezona başladık.Ekrem Al’ın başarılı olacağını düşünüyorum. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bu sezon İnşallah istediğimiz gibi geçer." diye konuştu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x