BM Türkiye Temsilcisi, Mardin Belediyesi’ni ziyaret etti

08 Temmuz 2013 Pazartesi 13:25
Bu haber 132 kez okundu

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye temsilcisi Dr. Zahidul Huque, Mardin Belediyesi'ni ziyaret etti. Birleşmiş Milletler Temsilcisi Huque, Belediye Başkan Yardımcısı Murtaza Varlık...

BM Türkiye Temsilcisi, Mardin Belediyesi'ni ziyaret etti
Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye temsilcisi Dr. Zahidul Huque, Mardin Belediyesi'ni ziyaret etti.

Birleşmiş Milletler Temsilcisi Huque, Belediye Başkan Yardımcısı Murtaza Varlık ile Başkan Vekili Sevinç Mungan ile görüştü. Mardin’de yürütülen ve Mardin Belediyesi'nin de taraf olduğu Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu ve İçişleri Bakanlığı Kadın Dostu Kentler Ortak Programı konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Yaptığı icraatlarla Mardin Belediyesi’nin kadın dostu belediye olduğunu ifade eden Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye temsilcisi Dr. Zahidul Huque, "Kadın Dostu Kentler Programı kapsamında Yerel Eşitlik Eylem Planı başarıyla uygulandı. Belediye bünyesinde kurulan Kadın Danışma Biriminin çalışmalardan haberdarız ve bu çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Mardin’de ki kadınlara yönelik çalışmaları destekliyoruz." dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x