Adana Demirspor’da hedef sezonu ilk 6 içinde tamamlamak

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 128 kez okundu

ADANA (CİHAN)- Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen, ligin ilk yarısında

Adana Demirspor'da hedef sezonu ilk 6 içinde tamamlamak
ADANA (CİHAN)- Adana Demirspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ramazan Çimen, ligin ilk yarısında çok iyi bir performans sergilediklerini belirterek, başarılarını ikinci yarıda sürdüremediklerini söyledi. Çimen, ancak ligde ilk 6 hedeflerinden uzaklaşmadıklarını aktardı.

Ramazan Çimen, Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Güler ve Basın Sözcüsü İzzettin Turgut ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Takımın genel durumu hakkında bilgi veren Çimen, “Ligin ilk yarısını hedeflediğimiz yerin üzerinde bitirdik. Ancak ikinci yarıya istediğimiz gibi başlayamadık. Bunun da nedeni takım omurgasını oluşturan oyuncularımızın sakatlanması ve cezalı duruma düşmesi. Sakatlarımız iyileşti, oyuncularımızın cezaları da bitti. Artık tam kadro olarak maçlara çıkacağız. Her şey bitmiş değil. Alacağımız galibiyetlerle sezonu ilk 6 içinde bitireceğimize inanıyorum. Yeter ki, camia olarak birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Taraftardan ricamız takıma sahip çıkmaları. İyi bir takımımız ve teknik heyetimiz var. Onlara güveniyoruz.” dedi.

Son haftalarda oyuncuların paralarını almadığı yönünde dedikodular yayıldığını aktaran Çimen, “Bunlar takımın huzurunu kaçırmaya yönelik spekülasyonlar. Yönetim gerçekten büyük bir özveriyle çalışıyor. Takımın maddi anlamda hiçbir sıkıntısı yok. Futbolcuların alacaklarının tamamı ödendi. Yönetim haricinde takıma maddi anlamda destek veren de olmuyor. Zor şartlara rağmen iyi götürdüğümüzü düşünüyorum.” diye konuştu.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x