Araç taşlayan terör örgütü yandaşları yoldan geçen genci yaraladı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 165 kez okundu

MERSİN (CİHAN)- Mersin'de yoldan geçen vatandaşlara ait araçları taşlayan terör örgütü yandaşları bir

Araç taşlayan terör örgütü yandaşları yoldan geçen genci yaraladı
MERSİN (CİHAN)- Mersin'de yoldan geçen vatandaşlara ait araçları taşlayan terör örgütü yandaşları bir genci kulağından yaraladı. Genç, Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından taburcu edildi.
Mersin'de terör örgütü yandaşları yaklaşan Nevruz'u bahane ederek ara sokaklarda korsan gösteri yaptı. Vatandaşlara ait araçlara zarar vermeye kalkan terör örgütü yandaşları Akdeniz ilçesi Güneş Mahallesi Okan Merzeci Bulvarı üzerinde seyreden bir aracı taş yağmuruna tuttu. Atılan taşların kırdığı bir araç cam parçası yoldan geçen Yasin Gündoğdu (18) isimli gencin kulağına isabet etti. Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç tedavisinin ardından taburcu edildi. Polis ekipleri taş atan terör örgütü yandaşlarını yakalamak için çalışma başlattı.

Öte yandan Mersin'de Nevruz öncesi ortalığı karıştırmak isteyen terör örgütü yandaşlarını yakalamak için operasyon düzenlendi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin farklı adreslere eş zamanlı düzenlediği ve PKK'nın gençlik yapılanmasını çökertmeye yönelik operasyonda 5 kişi gözaltına alındı. Şekvet Sümer Mahallesi'nde bir polis memurunun atılan taşla yaralanmasına neden olduğu iddia edilen 5 kişi daha gözaltına alındı.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x