Büyükşehir Turgut Özel Lisesi'nin bahçesini asfaltladı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 90 kez okundu

ADANA (CİHAN)- Adana’daki okulların bahçelerini düzenleyen ve öğrenciler için spor alanları oluşturan Büyükşehir

Büyükşehir Turgut Özel Lisesi'nin bahçesini asfaltladı
ADANA (CİHAN)- Adana’daki okulların bahçelerini düzenleyen ve öğrenciler için spor alanları oluşturan Büyükşehir Belediyesi, Turgut Özal Lisesi’nin bahçesini de asfaltladı.
Bahçelerinin asfaltlanmasını, basket potası, voleybol ve futbol sahası taleplerini ileten okullara belirli bir program dahilinde bu önemli hizmeti götüren Büyükşehir Belediyesi son olarak Pınar Mahallesi’ndeki Turgut Özal Lisesi’nin bahçesi asfaltladı.

Turgut Özal Lisesi’ne giden ve okul bahçesindeki çalışmaları denetleyerek, Yol Müdürü Hüseyin Dündar’dan bilgi alan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Okulların emrindeyiz.” dedi.

Turgut Özal Lisesi Müdürü Nevzat Saraç ve okul idarecileri ile öğretmenleri tarafından karşılanan Zihni Aldırmaz, “Burada sizlerin koşulları iyi olmalı. Çünkü siz geleceğimiz olan çocuklarımızı yetiştiriyorsunuz. Çocuklarımız da iyi koşullarda eğitim yapmalı, sporla meşgul olmalı. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz.” şeklinde konuştu.Zihni Aldırmaz, Adana’daki tüm okulların bahçelerini düzenlediklerini ve spor alanları oluşturduklarını belirterek, “Aynı zamanda okulları engelsiz hale getiriyoruz. Siz değerli öğretmenler için ne yapsak azdır. Çünkü siz geleceğimiz olan çocuklarımızı şekillendiriyorsunuz.” diye konuştu.

Okul Müdürü Nevzat Saraç da, Zihni Aldırmaz’a yapılan hizmetler için teşekkür ederek, şunları söyledi: “Okulumuzun böyle bir hizmete ihtiyacı vardı. Öğrencilerimizin spor yapacak alanı yoktu. Şimdi çocuklarımız enerjilerini spora kanalize edebilecek. Ayrıca buradan sadece bin 200 öğrencimiz değil, mahalle sakinlerimiz de yararlanacak. Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum.” CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x