Volkan Demirel'den Orduspor taraftarına ilginç tuvalet yorumu

09 Nisan 2013 Salı 13:23
Bu haber 118 kez okundu

Spor Toto Süper Lig'in 28. hafta maçı için Ordu'ya gelen Fenerbahçe'nin milli takım kalecisi Volkan Demirel ile Ordusporlu bir taraftar arasında tuvalet polemiği yaşandı. Volkan Demirel'in taraftara verdiği cevap ise tepkiye neden oldu.Ordu'da...

Volkan Demirel'den Orduspor taraftarına ilginç tuvalet yorumu
Spor Toto Süper Lig'in 28. hafta maçı için Ordu'ya gelen Fenerbahçe'nin milli takım kalecisi Volkan Demirel ile Ordusporlu bir taraftar arasında tuvalet polemiği yaşandı. Volkan Demirel'in taraftara verdiği cevap ise tepkiye neden oldu.

Ordu'da geçtiğimiz sezonda oynanan ve berabere sonuçlanan maçın ardından Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, Orduspor'u tebrik etmiş ancak 19 Eylül Stadyumu'nda soyunma odaları konusunda eleştiride bulunmuştu. Tecrübeli file bekçisi, "Soyunma odasında bir tane tuvalet var. Bunları söylemek çok ayıp ama tesisleşmeye önem vermek gerekir." demişti.

Bu eleştiriyi unutmayan ve pazar günü oynanan maçın öncesine taşıyan Ordusporlu bir taraftar maç öncesi stada gelen otobüsten inen Volkan Demirel'e, statta yapılan tadilattan sonra tuvalet sayısının 5'e çıkarıldığını söyledi. Başka bir Ordusporlu hayranı ile fotoğraf çektirmekte olan Volkan Demirel ise bu hatırlatma ve sözlü sataşmaya karşılık olarak argo bir ifade kullandı ve "Tamam merak etme birazdan s...cağım." diye cevap verdi.

Volkan Demirel'in bu cevabı taraftarların tepkisine neden oldu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x