BJK Taraftarları Derneği Kadın Kolları öğrencilere top hediye etti

08 Nisan 2013 Pazartesi 18:58
Bu haber 81 kez okundu

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği kadın kolları üyeleri, Soğanlı Köyü İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Kadın kolları yönetimi, çocuklarla güzel bir gün geçirirken, öğrencilere futbol ve basketbol topu...

BJK Taraftarları Derneği Kadın Kolları öğrencilere top hediye etti
Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Beşiktaş Taraftarları Derneği kadın kolları üyeleri, Soğanlı Köyü İlköğretim Okulu'nu ziyaret etti. Kadın kolları yönetimi, çocuklarla güzel bir gün geçirirken, öğrencilere futbol ve basketbol topu hediye etti.

Ereğli Beşiktaş Taraftarları Derneği kadın kolları üyeleri Berna Odabaş, Şermin Uludağ, Hediye Gedik ve Gülhan Adik’ten oluşan grup, Ereğli’ye bağlı Soğanlı köyünde ilköğretim okulu öğrencilerini ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden ve derslerinde de yardımcı olan kadın kolları üyeleri, ziyaret sonunda öğrencilere basket ve futbol topu hediye etti.

Konuyla ilgili olarak kadın kolları adına yapılan açıklamada, “Beşiktaş Taraftarları Derneği Kadın Kolları olarak, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Soğanlı Köyü İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldik. Güzel bir gün geçirdikten sonra hediyelerimizi verdik. Öğrenciler de bizler de çok mutlu olduk.” dendi. Beşiktaş Taraftarları Derneği Kadın Kolları üyeleri, hediyelerini takdim ettikten sonra okuldan ayrıldı.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x