Putin Kraliçe Beatrix ile bir araya geldi

08 Nisan 2013 Pazartesi 18:49
Bu haber 151 kez okundu

Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin, Hollanda'daki resmi temasları kapsamında Kraliçe Beatrix ile bir araya geldi. Vladimir Putin ve Kraliçe Beatrix ile Amsterdam Hermitage Müzesi'nde iki ülke arasında 400 yıl önce başlayan ilişkiler...

Putin Kraliçe Beatrix ile bir araya geldi
Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin, Hollanda'daki resmi temasları kapsamında Kraliçe Beatrix ile bir araya geldi.

Vladimir Putin ve Kraliçe Beatrix ile Amsterdam Hermitage Müzesi'nde iki ülke arasında 400 yıl önce başlayan ilişkiler dolayısıyla 'Hollanda-Rusya 2013 Yılı' kutlamalarının açılışını yaptı. Açılışta bir konuşma yapan Hollanda Dışişleri Bakanı Frans Timmermans, iki ülke arasındaki ilişkilerin çok derin ve kırılmaz olduğunu söyledi.

Putin ve Kraliçe Beatrix müzede Rusya'nın Çarlık dönemine ait eserlerini birlikte inceledi. Daha sonra onurlarına verilen konseri dinlediler.

Vladimir Putin, Başbakan Mark Rutte'nin ev sahipliğinde Hollandalı ve Rus işletmelerin temsilcileri ile Denizcilik Müzesi'nde verilen çalışma yemeğine de katıldı.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x