Beşiktaş, geniş güvenlik önlemleri içinde stada geldi

08 Nisan 2013 Pazartesi 18:47
Bu haber 114 kez okundu

Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında saat 20.00'de Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş takımı, geniş güvenlik önlemleri altında maçın yapılacağı Atatürk Stadı'na geldi. Beşiktaş kafilesi, konakladığı Holiday Inn otelden saat...

Beşiktaş, geniş güvenlik önlemleri içinde stada geldi
Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında saat 20.00'de Bursaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş takımı, geniş güvenlik önlemleri altında maçın yapılacağı Atatürk Stadı'na geldi.

Beşiktaş kafilesi, konakladığı Holiday Inn otelden saat 18.00'de çıktı. 20-30 kişilik Beşiktaş taraftarı otelden çıkıp otobüse binen futbolcuları tek tek çağırarak tezahürat yaptı. Siyah-beyazlı taraftarlar yaktıkları meşalelerle takımlarını Atatürk Stadı'na uğurladı. Bursa Emniyet Müdürlüğü otelin çevresinde ve stat güzergahında geniş güvenlik önlemleri aldı.

Takımın otelden çıkışıyla birlikte polis alarma geçti. Kafilenin geçtiği İzmir - Ankara yoluna çıkan ara sokaklar kapatılarak Beşiktaş'ın güvenli geçişi sağlandı. Beşiktaş takımı stada yaklaştığında ise Stat Caddesi boyunca adeta adım başı polis görev yaptı. Stat girişinde toplanan bir grup Bursaspor taraftarı ise Beşiktaş takımının otobüsüne tepki gösterdi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x