Diyarbakır Emniyet Müdürü, vatandaşlarla birlikte halay çekti

08 Nisan 2013 Pazartesi 18:46
Bu haber 217 kez okundu

Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıl dönümü Diyarbakır'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Dağkapı Meydanı'ndaki etkinlikte Diyarbakır Gençlik Destek Merkezi öğrencilerinin düzenlediği konsere katılan Diyarbakır Emniyet...

Diyarbakır Emniyet Müdürü, vatandaşlarla birlikte halay çekti
Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 168'inci yıl dönümü Diyarbakır'da da çeşitli etkinliklerle kutlandı. Dağkapı Meydanı'ndaki etkinlikte Diyarbakır Gençlik Destek Merkezi öğrencilerinin düzenlediği konsere katılan Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, vatandaşlarla birlikte halay çekti.

10 Nisan Polis Günü etkinlikleri kapsamında Dağkapı Meydanı'nda Gençlik Destek Merkezi öğrencilerinin düzenlediği konsere katılan Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven ve diğer polis memurları, vatandaşlarla birlikte halay çekti. Daha sonra gazetecilere açıklamada bulunan Güven, "Hizmet etmekten onur duyduğumuz halkımızla halay çekmekten zevk aldık. Halkımız bize müthiş bir destek sunuyor. Bu güzel ortam, güzel beklentilerin yansımasıdır. İnşallah daha güzel olacak, daha coşkulu kutlayacağız. Halkımızla her zaman iç içeyiz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x