Özel Ceyhan’da veliler turnuvada buluşuyor

08 Nisan 2013 Pazartesi 16:03
Bu haber 87 kez okundu

Kahramanmaraş Elbistan Özel Ceyhan Koleji’nde öğrencisi bulunan velilere yönelik futbol turnuvası düzenlendi. Turnuva hafta sonu oynanan ilk maç ile başladı. Özel Ceyhan Koleji halı sahasında düzenlenen turnuvada veliler, şampiyonluk kupasını...

Özel Ceyhan'da veliler turnuvada buluşuyor
Kahramanmaraş Elbistan Özel Ceyhan Koleji’nde öğrencisi bulunan velilere yönelik futbol turnuvası düzenlendi. Turnuva hafta sonu oynanan ilk maç ile başladı.

Özel Ceyhan Koleji halı sahasında düzenlenen turnuvada veliler, şampiyonluk kupasını alabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Toplamda 9 takım üç ayrı grupta mücadele edecek. İki hafta sürecek turnuva sonunda dereceye girenlere şampiyonluk kupası verilecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Özel Ceyhan Koleji Müdürü Mustafa Pala, “Amacımız burada veliler arasında bir kaynaşma sağlamaktır. Aynı zamanda spor yapmalarına vesile olmak. Velilerden oluşan futbol takımları kendi aralarında oynadıkları maçlarda en iyi sonucu almaya çalışacaklar. 2 haftanın sonunda şampiyonluk kupası verilecek. Aileler de okula gelerek takımlarını destekleyebilirler.” dedi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x