Anne ve babaannesi merdaneyle öldürdü (1)

08 Nisan 2013 Pazartesi 16:02
Bu haber 193 kez okundu

İzmir’in Gaziemir ilçesinde iki yaşlı kadın, evlerinde merdaneyle dövülerek öldürülmüş halde bulundu. Cinayet zanlısı olarak, kadınlardan birinin oğlu ve diğerinin torunu olan A.S.’nin arandığı öğrenildi.Olay, 80 Sokak 27 numarada...

Anne ve babaannesi merdaneyle öldürdü (1)
İzmir’in Gaziemir ilçesinde iki yaşlı kadın, evlerinde merdaneyle dövülerek öldürülmüş halde bulundu. Cinayet zanlısı olarak, kadınlardan birinin oğlu ve diğerinin torunu olan A.S.’nin arandığı öğrenildi.

Olay, 80 Sokak 27 numarada meydana geldi. Yaklaşık bir haftadır haber alamadıkları komşuları Habibe Sarıkaya (60) ve Düriye Atağan’ın (76) yaşadığı evden ağır kokular gelmesi üzerine mahalle sakinleri polise haber verdi. Eve giren polis, Sarıkaya ve Atağan’ın cesetleriyle karşılaştı. Kadınların yaklaşık bir hafta önce merdaneyle başlarına ve vücutlarının çeşitli yerlerine vurularak öldürüldüğü belirlendi. Cinayet zanlısı olarak, Sarıkaya’nın oğlu ve Atağan’ın torunu olan 30 yaşındaki A.S.’nin arandığı öğrenildi. Zanlının, annesi ve babaannesini soran komşularına kaplıcalara gönderdiğini söylediği ve yaklaşık 90 bin lira borcu olduğu öğrenildi. Cesetlerin, itfaiye ekipleri tarafından evden çıkarılması bekleniyor.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x