Hisarcıklıoğlu, Karaman TSO'nun yeni hizmet binasının açılışını yaptı

08 Nisan 2013 Pazartesi 13:04
Bu haber 137 kez okundu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Karaman’a geldi. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)'nın yeni hizmet binasının açılışını yapan Hisarcıklıoğlu’na,...

Hisarcıklıoğlu, Karaman TSO'nun yeni hizmet binasının açılışını yaptı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Karaman’a geldi. Karaman Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)'nın yeni hizmet binasının açılışını yapan Hisarcıklıoğlu’na, AK Parti Karaman milletvekilleri Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün de eşlik etti.

Karaman Valisi Murat Koca, Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç ve Karaman Belediye Başkanı Kamil Uğurlu ile ildeki daire ve kurum müdürlerinin de hazır bulunduğu açılış töreninden sonra Hisarcıklıoğlu, KTSO Başkanı Mustafa Toktay’ı makamında ziyaret etti.

Kendisine plaket verilen Hisarcıklıoğlu, Vali Koca ve beraberindeki heyetten Karaman ile ilgili bilgi aldı. Hisarcıklıoğlu, buradaki görüşmeden sonra çevre il ve ilçelerin ticaret ve sanayi odası ile borsa başkanları ile toplantı yapmak üzere KTSO Meclis Toplantı Salonu’na geçti.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x