Emniyet Müdür Ceylan, minik misafirlerini ağırladı

08 Nisan 2013 Pazartesi 12:20
Bu haber 86 kez okundu

Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, kendisini ziyarete gelen ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerini ağırladı. Polis teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında emniyete çok sayıda ziyaret yapılıyor. Ziyaretçiler...

Emniyet Müdür Ceylan, minik misafirlerini ağırladı
Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, kendisini ziyarete gelen ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerini ağırladı.

Polis teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında emniyete çok sayıda ziyaret yapılıyor. Ziyaretçiler arasında en özel grubu ana ve ilkokul öğrencileri oluşturdu. İl merkezindeki çeşitli okullardan çok sayıda öğrenci, öğretmenleri ile birlikte emniyete geldi.
Emniyet Müdürlüğü’nün faaliyetlerini görme ve polisi yakından tanıma amacıyla gerçekleşen ziyarette öğrenciler, ilk olarak Emniyet Müdürü Cemil Ceylan tarafından ağırlandı.
Makamında öğrencilerle bir süre sohbet eden Ceylan, onlarla fotoğraf çektirdikten sonra küçük misafirlerine çeşitli hediyeler verdi.

Öğrenci grupları rehber polis eşliğinde şubeleri teker teker dolaştı. Şube Müdürleri ve görevleri tarafından bilgilendirilen öğrenciler, trafik konusunda animasyon bir film izledi.
Misafir öğrenciler daha sonra haber merkezini, olay yeri inceleme ve Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan narkotik dedektör köpeğinin eğitmeni tarafından bilgilendirildi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x