Kırıkkalelilerden Etimesgut Belediye Başkanı Demirel’e plaket

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 226 kez okundu

ANKARA (CİHAN)- Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Ali Rıza Çalkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri,

Kırıkkalelilerden Etimesgut Belediye Başkanı Demirel'e plaket
ANKARA (CİHAN)- Kırıkkaleliler Vakfı Başkanı Ali Rıza Çalkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’i ziyaret ederek, Demirel’e hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kırıkkalelileri belediyede ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Başkan Demirel, Etimesgut’un Anadolu’nun dört bir yanından gelen vatandaşlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Demirel, “Ankara’nın en güzel coğrafyasına sahip ilçemiz, yurdumuzun her bölgesinden yoğun göç alıyor. Her gün yeni hemşehrilerimiz ilçemize taşınıyor. Hemşehri dernekleri göç eden bu vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarının belirlenmesinde, kültürlerinin yaşatılmasında da önemli görev üstleniyorlar. Belediye olarak sivil toplum kuruluşlarımızın bu görevlerini yerine getirirken her zaman yanlarında oluyoruz, her türlü desteği veriyoruz” diye konuştu.

Demirel, her yıl düzenledikleri Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’yle derneklere kendi yörelerine ait kültür ve sanatlarını tanıtma imkanı sunduklarını da sözlerine ekledi.

Vakıf Başkanı Çalkan, Etimesgut’ta birçok Kırıkkaleli’nin yaşadığını ve Etimesgut’ta yaşamaktan da çok mutlu olduklarını belirterek, Demirel’e başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x