Kasımpaşa'da Bursaspor maçı hazırlıkları devam ediyor

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 860 kez okundu

İSTANBUL (CİHAN)- Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında 31 Mart 2013 Pazar

Kasımpaşa'da Bursaspor maçı hazırlıkları devam ediyor
İSTANBUL (CİHAN)- Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında 31 Mart 2013 Pazar günü saat 13.30'da, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.

Teknik Direktör Shota Arveladze yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Oyuncuların koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanda, pas çalışmaları yapıldı. Antrenman, taktik çalışmasının ardından yapılan çift kale ile sona erdi.

Kaleciler Andreas Isaksson, İlker Avcıbay ve Atakan Erman kaleci antrenörü İbrahim Yılmaz ile ayrı olarak çalıştılar. Daha sonra kaleciler çift kale maçta değişimli olarak kaleye geçtiler.

Kulüp Doktoru Cem Ergenç gözetiminde Elyasa Süme, Djalma Campos ve Ertaç Özbir'in tedavilerine devam edildi. Tedavileri süren Halil Çolak, Şahin Aygüneş ve Adem Büyük takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Öte yandan tedavisi süren Volkan Yaman takımla beraber pas çalışmalarına katıldıktan sonra fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam etti. Milli Takımlardan dönen oyuncular Andreas Isaksson ve Senijad Ibricic antrenmana katılırken hala milli takımda bulunan oyuncumuz Georgi Sarmov antrenmana katılmadı.

Kasımpaşa, yarın saat 10.00'da yapacağı antrenman ile Bursaspor maçı hazırlıklarına devam edecek.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x