Bahçeli: İmralı AKP’yi kapı kahyasına dönüştürmekte (1)

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 288 kez okundu

ANKARA (CİHAN)- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İmralı canisi süreç ve çözüm kayyumu

Bahçeli: İmralı AKP'yi kapı kahyasına dönüştürmekte (1)
ANKARA (CİHAN)- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İmralı canisi süreç ve çözüm kayyumu sıfatı ile AKP’yi kendisine kapı kahyasına dönüştürmekte, bundan dolayıdır ki bir dediği 2 yapılmamaktadır.” dedi.

    MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada 23 Mart’ta Bursa’da düzenlenen miting ile Türkiye’nin sahipsiz olmadığının haykırıldığını söyledi.
    
    Bahçeli, “Diyarbakır’da inen Türk bayrağı çok şükür Bursa’da yükselmiş; haine, bölücüye, müzakereciye, eyyamcıya, etnikçi soytarılara şamar gibi çarpmıştır.” dedi. Ana teması bayrak olan ikinci açık hava toplantısının 20 Nisan’da İzmir’de yapılacağını hatırlatan Bahçeli, “Türk bayrağını tahrik olarak gören, bayrağa sahip çıkmayı şov olarak değerlendiren eşbaşkanlar, bakalım İzmir’den sonra ne yapacaklar ve nereye saklanacaklar. Kıvancımız olan İzmir’i gavur diyerek suçlayan kafirler, bu kutlu vatan parçasının Türk mü gavur mu olduğunu meydanlardan yükselen milli kararlılık beyanlarıyla tekrar işitmek durumunda kalacaklar, bölücülükten her yanı mikroplaşmış kafalarına mutlaka da sokacaklardır.” diye konuştu.

    
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x