Kadirli’de merhum Muhsin Yazıcıoğlu için mevlid okutuldu

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 157 kez okundu

OSMANİYE (CİHAN)- Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP)

Kadirli'de merhum Muhsin Yazıcıoğlu için mevlid okutuldu
OSMANİYE (CİHAN)- Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde, helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 4. yılında adına okunan mevlid-i şerifle anıldı.
İşadamı Kasım Yasdıoğlu tarafından düzenlenen anma programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Yasin-i şerif okundu. İlahiler eşliğinde devam eden programda davetlilere tatlı ve helva ikram edildi.
Toplumun her kesiminde Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefat ettiği helikopter kazasına şüpheyle bakıldığını ve bu olayın mutlaka aydınlatılması gerektiğini söyleyen işadamı Kasım Yasdıoğlu “Devletimiz bu vahim kazayı aydınlatmaya muktedirdir. Aradan 4 yıl geçti olayın kazamı suikast mı olduğu hala belirsiz. İnsanlar bu olayın bir ay önce aydınlatılmasını bekliyor. Bugün burada rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu andık inşallah dualarımız kabul olur. Allah mekanını cennet eylesin.” dedi.
Program sonunda Kasım Yasdıoğlu tarafından okunan Muhsin Yazıcıoğlu’nun üşüyorum şiiri sırasında bazı katılımcılar gözyaşlarını tutamadı.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x