'Suçlular ortaya çıktığı zaman acılarımız hafifleyecek'

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 155 kez okundu

SİVAS (CİHAN)- Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile helikopter kazasında

'Suçlular ortaya çıktığı zaman acılarımız hafifleyecek'
SİVAS (CİHAN)- Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP İl Başkanı Erhan Üstündağ'ın eşi Meryem Üstündağ ve gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, kazayla ilgili suçluların ortaya çıktığında acılarının hafifleyeceğini söyledi.

        Erhan Üstündağ'ın eşi Meryem Üstündağ ve gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, Deniz Yıldızları Derneği'nde gazetecilere açıklamalarda bulundu.
        
        Meryem Üstündağ , 4 yıldır hep onlarla yaşadıklarını anlatarak, “25 Mart’ın üzerimizde ayrı bir psikolojik baskısı var. Sabah uyandığımızda fark ediyoruz. 25 Mart farklı bir psikoloji.”dedi.

        Savcıların işlerini çok iyi yaptığını, kendilerine açıklamalarda bulunduklarını söyleyen Üstündağ, “Gerçekten eminiz her şey ortaya çıkacak. Biz işin manevi boyutuyla kendimizi rahatlatmaya çalıştık. Ben zannettim ki Erhan gitti orada rahattır. Böyle kendimizi rahatlatıyorduk. Bir dönem tutuklamalar oldu. O dönem farkına vardım ki ben, bu olay ortaya çıkınca inanılmaz şekilde rahatlayacağız. Erhan’ın 3 tane telefonu vardı. Hiç birinden mi sinyal alınamadı? Bu imkansız anlatılanların hepsi bana hikaye geliyor. İnşallah diğer yaşanılan olaylardaki gibi uzun süreli olup bu işi zaman aşımına uğratmak değildir. İnşallah en kısa sürede umduğumuz şekilde sonuçlanır.” şeklinde konuştu.

        
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x