Başbakan Erdoğan, genç çiftin düğününe konuk oldu

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 133 kez okundu

ESKİŞEHİR (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2011 yılı seçimlerinde ziyaret sözü verdiği Eskişehir’in

Başbakan Erdoğan, genç çiftin düğününe konuk oldu
ESKİŞEHİR (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2011 yılı seçimlerinde ziyaret sözü verdiği Eskişehir’in Mihalgazi ve Sarıcakaya ilçelerini ziyaret etti. 2 ilçe arasında yolculuk esnasında yol kenarında kendisini selamlayan gelin ve damadı gören Erdoğan, otobüsten inerek çifte tebriklerini sundu. Emine Erdoğan ise geline altın taktı. Çifte 3 çocuk tavsiyesinde bulunan Erdoğan, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini istedi.

    Başbakan Erdoğan, 2 günlük Eskişehir ziyaretinin ikinci gününde 2011 yılında ziyaret sözü verdiği ilçelere ayırdı. Mihalgazi ve Sarıcakaya ilçelerinde vatandaşlarla buluşan Erdoğan, büyük sevgi gösterisiyle karşılaştı. Ziyaret boyunca vatandaşlarla ilgilenen Erdoğan, Sarıcakaya’ya girişinde bir evden gelin alındığını gördü. Otobüsten inerek yanlarına giden Erdoğan, genç çiftle bir süre sohbet etti. Çifte 3 çocuk tavsiyesinde bulunan Erdoğan, ülkeye hayırlı evlatlar yetiştirmelerini istedi. Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan da genç çifte altın takarak tebriklerini iletti.

    Düğün gününde karşılarında Erdoğan’ı gören Durmuş ve Halime Özbal çifti şaşkınlığını gizleyemedi. Damat Durmuş Özbal, Başbakan Erdoğan’ın hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra 3 çocuk talebinde bulunduğunu ifade ederek, “Biz de kendisine geçim sıkıntımız olmazsa 3 değil 5 çocuk bile yaparız dedik. O da 'Allahtan çocuk rızkıyla gelir.' dedi. Başbakan’ın burada olacağını bilmiyorduk. Ben eşimin doğum günü tarihini yapmak istedim. Allah nasip etti ve Başbakan düğünümüze teşrif etti.” dedi.

    Genç çifte mutluluklar dileyen Erdoğan, daha sonra mitingin yapılacağı alana hareket etti. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x