Kievliler yeni spor icat etti: Street snowboard

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 79 kez okundu

KİEV (CİHAN)- Olağanüstü hal ilan edilen Ukrayna’nın başkenti Kiev’de vatandaşlar yoğun kar yağışı

Kievliler yeni spor icat etti: Street snowboard
KİEV (CİHAN)- Olağanüstü hal ilan edilen Ukrayna’nın başkenti Kiev’de vatandaşlar yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle zor anlar yaşarken, maceraperestler otomobillere bağladıkları snowboardlarıyla (kar kayağı) ile ölüme meydan okudu.

Başkent Kiev’de 22 Mart’ta başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı hayatın akışını aksattı. Birçok araç trafiğe çıkamadı ve kar altında mahsur kaldı.

Dağ ve tepenin olmadığı başkentin karlı sokakları ise snowboardçılara kaldı. Bazı snowboardçılar açık arazide düşe kalka otomobillere bağladıkları kayaklarla eğlenirken, bazıları ise eğlenmek için açık Kiev caddelerini seçti.

Snowboard tutkunları daha sonra çektikleri videoları hareketli müzikler eşliğinde sosyal medyada paylaştı.

Bir arazi aracına bağlı iple snowboard yapan hem kendi canını hem de trafikteki araçları tehlikeye atan Kievliyi çevredekiler bağırarak destekledi.

Bir snowboardçı ise bir eliyle araca bağlı ipi tutarken diğer eliyle kendini kaydetti. Snowboardçı kayıt yaparken kamerasına kendi gibi başka bir snowboardçı takıldı. Kendisini çeken aracın kara saplanması üzerine snowboardçı aracı itmesi ilginç görüntüler oluşturdu. Trafikte snowboard yapan kişi trafikteki araçlara zaman zaman zor anlar yaşattı.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x