Başbakan Erdoğan, Eskişehir’in kanaat önderinden çözüm süreci için dua istedi

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 372 kez okundu

ESKİŞEHİR (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir’de kanaat önderlerinden Ali Rıza Öztürk Hocaefendi'yi

Başbakan Erdoğan, Eskişehir'in kanaat önderinden çözüm süreci için dua istedi
ESKİŞEHİR (CİHAN)- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir’de kanaat önderlerinden Ali Rıza Öztürk Hocaefendi'yi evinde ziyaret etti. Öztürk ile dertleşen Başbakan Erdoğan, çözüm süreciyle ilgili ise dua istedi. Ayrıca Erdoğan, eşi rahatsız olan Öztürk'e geçmiş olsun dileklerini de iletti.

        Başbakan Erdoğan, Eskişehir-Konya Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının açılışının ardından özel doktoru Mücahit Öztürk ve Hakka Hizmet Vakfı Eskişehir Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Öztürk’ü evlerinde ziyaret etti. Akşam saatlerinde Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile Eskişehir’in kanaat önderlerinden Öztürk’ün Alanönü Mahallesi Topçu Sokak Duygu Apartman’ındaki evine gelen Erdoğan, burada mahalle sakinlerinin sevgi gösterileri ile karşılandı.

        Yaklaşık bir saat Öztürk ailesinin evinde kalan Başbakan Erdoğan, burada ailenin fertleri ile bir süre sohbet etti. Erdoğan, Ali Rıza Öztürk’ün rahatsız olan eşine de geçmiş olsun dileklerini ileterek elini öptü. Öztürk ailesi, ziyaret sonrası Başbakan Erdoğan’ı arabasına kadar uğurladı. Başbakan Erdoğan, ziyaret çıkışı evin önünde bekleyen vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılandı. Erdoğan, kendisini alkışlayan vatandaşlarla tokalaştı, çocuklara hediyeler verdi.

        Ayrıca Başbakan Erdoğan'ın makam arabasının önü, mahalleden ayrılırken böbrek bekleyen bir vatandaş tarafından kesildi. Bunun üzerine Başbakan Erdoğan, araçtan inerek vatandaşın evine gitti. Burada Erdoğan, vatandaşın sıkıntılarını dinledi.

        
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x