Babalar, masa tenisi turnuvasında yarıştı

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 92 kez okundu

ARTVİN (CİHAN)- Artvin Özel Menderes İlköğretim Okulu tarafından masa tenisi turnuvasında babalar yarıştı.

Babalar, masa tenisi turnuvasında yarıştı
ARTVİN (CİHAN)- Artvin Özel Menderes İlköğretim Okulu tarafından masa tenisi turnuvasında babalar yarıştı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve onlarca babanın katıldığı “Geleneksel Babalar Arası Masa Tenisi Turnuvasında” final hakemliğini Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi Ümit Aksu yönetti. Yetmişe yakın babanın katıldığı karşılaşmada ildeki kurum müdürleri, üniversite hocaları ve farklı mesleklerden esnaflar iştirak etti.

Gruplar halinde yapılan turnuvanın finalinde, Artvinli esnaf Hasan Günaldı ile Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Halis Dinler karşılaştı. İlk iki seti alan Hasan Günaldı üçüncü sette maçı kaybetti. Dördüncü sette iyi bir oyun ortaya çıkartan Günaldı, Halis Dinler’i 3-2 yenerek turnuvanın birincisi olmayı başardı.

Katılımın yüksek olmasının kendilerini sevindirdiğini söyleyen Menderes Koleji Müdürü Harun Var,”Artvin’de büyüklerin haftasonlarını farklı bir etkinlikle geçirmelerini amaçlayarak tenis turnuvası düzenledik. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz turnuvaya Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi Ümit Aksu da destek oldu. Turnuvaya her meslekten katılımcı vardı. Bu da maçların renkli geçmesine sebep oldu.” dedi.

Çok yetenekli masa tenisi severlerin katıldığı turnuvada Artvin esnaflarında Hasan Günaldı birinci, Sağlık Müdürülüğü Şube Mürdürü Halis Dinler ikinci, Çoruh Üniversitesi hocalarından Doç. Dr. Habib Eroğlu üçüncü, Zaman Gazetesi Artvin Temsilcisi Doğan Olcabay dördüncü oldu. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x