Anadolu Lisesi heyeti Romanya’dan döndü

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 135 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Bursa Orhangazi Öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi'nin hazırladığı AB Destekli proje

Anadolu Lisesi heyeti Romanya'dan döndü
BURSA (CİHAN)- Bursa Orhangazi Öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi'nin hazırladığı AB Destekli proje ile ilgili 12-20 Nisan tarihleri arasındaki buluşmanın organizasyonu için Romanya’ya giden İngilizce öğretmenleri Bursa'ya döndü.

Proje koordinatörlüğünü öğretmen Eyüp Topçu Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri rehber öğretmeni Ümit Mertgenç, İngiliz öğretmenleri Murat Aydemir ve Egemen Kaygalak tarafından yürütülen 'Cultural Mark' adlı Avrupa Birliği Projesi genel toplantısı için 16 Mart’ta Romanya’nın Craiova şehrine giden İngilizce öğretmenleri Murat Aydemir ve Egemen Kaygalak çalışmalarını tamamladı.
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında, 12-20 Nisan tarihleri arasında, Türkiye, Bulgaristan, Macaristan ve Romanya´nın toplam 34 katılımcıyla ortaklaşa gerçekleştireceği projenin Romanya´da gerçekleştirilen genel toplantısında projede yapılacak etkinlikler, gezi, ulaşım ve konaklama gibi konular karara bağlandı.

Orhangazi Eyüp Topçu Anadolu Lisesi Müdürü Bilal Kuzu, projenin ülkeler arası kültürel paylaşım etkinlikleri ile değer kazanacağını, amaçlarının Orhangazi ve Eyüp Topçu Anadolu Lisesi’ni en iyi şekilde tanıtmak, daha çok proje yapıp okulu ve ilçeyi bu konuda ilde öncü bir hale getirmek olduğunu ifade etti. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x