İzmir’deki banka soyan zanlının avukatı 26 bin 760 TL’yi ödedi

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 149 kez okundu

İZMİR (CİHAN)- İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir banka şubesinde soygun yapılarak 26 bin 760

İzmir'deki banka soyan zanlının avukatı 26 bin 760 TL'yi ödedi
İZMİR (CİHAN)- İzmir’in Bayraklı ilçesinde bir banka şubesinde soygun yapılarak 26 bin 760 liranın gasp edilmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan Ü.N.’nin avukatı Murat Ergün, zanlının yakınları tarafından kendisine ulaştırılan 26 bin 760 lirayı bankaya ödedi.

Bayraklı ilçesi Mustafa Kemal Caddesi'nde bulunan bir banka şubesinde geçtiğimiz 6 Mart tarihinde silahla giren kar maskeli bir kişi, güvenlik görevlisinin silahını alarak etkisiz hale getirerek bankadan 26 bin 760 lira gasp etmişti. Olay sonrası polis tarafından düzenlenen operasyonla yakalanan Ü.N., çıkarıldığı mahkemede suçunu itiraf etmiş ve tutuklanmıştı. Ü.N.’nin avukatı Murat Ergün, yakınları tarafından kendisine ulaştırılan 26 bin 760 lira tutarındaki parayı, soygunun gerçekleştirildiği banka şubesine getirerek şube müdürüne teslim etti.

Ergün, müvekkili Ü.N.'nin yasa dışı yollarla insanlara borç veren ve karşılığında da yüksek kazanç elde eden kişilerin kendisine ve ailesine yönelik tehditleri nedeniyle baskı altında suça karıştığını öne sürerek,
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x