Telingün: AK Parti’ye çamur atarak başarısızlıklarınızı örtemezsiniz

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 196 kez okundu

İZMİR (CİHAN)- AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün, Gaziemir Belediye Başkanı Halil

Telingün: AK Parti'ye çamur atarak başarısızlıklarınızı örtemezsiniz
İZMİR (CİHAN)- AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Sabır Telingün, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un ilçeye yönelik sözlerini hatırlatarak, “Sayın Şenol, 'Gaziemir’in 20 yıllık beklentilerini karşıladım, 20 yıl sonrası hayaldir.' diyor. Kendisinden ricamız, Gaziemir’e daha fazla gölge etmesin, başka ihsan istemiyoruz.” dedi. Telingün'ün konuştuğu AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısına İzmir İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle diğer partililer katıldı.

İzmir’deki yerel yönetimleri eleştiren İlçe Başkanı Telingün, “Kendi becerisizliklerini, geçmiş dönem yönetimlerine yıkmaya çalışıyorlar. Siz AK Parti’nin 2004-2009 dönemiyle yarışmak için mi iktidar oldunuz, yoksa belediyede hizmet etmek için mi? Eğer bu döneme ait bizi itham ettiğiniz herhangi bir belge varsa çıkın, net konuşun. Yoksa yapamadığınız işlerin hesabını bu millet zaten sizden sorar. AK Parti’ye çamur atarak, kendi döneminizdeki başarısızlıkların üstünü örtemezsiniz. Bunun Gaziemir halkı da İzmir kamuoyu da farkındadır.” şeklinde konuştu.

AK Parti’nin İzmir’de hizmet üretmeye, insanları mutlu bir şehir oluşturmaya talip olduğunu belirten İl Başkan Yardımcısı Badem ise, “Biz İzmir’de hizmet üretmeye, bu kente hizmetkârlık etmeye talibiz. İnsanları mutlu olmayan bir kent gelişemez, güzelleşemez. Biz İzmir’de insanlarımızı mutlu etmek istiyoruz. İzmir’de seçim kazanmak zor değil, yeter ki birlik ve beraberliğimizi bozmayalım, ahengimizi devam ettirelim. Biz bugüne kadar dedikoduya, kısır çekişmelere prim vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz.” dedi. CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x