Toplumsal Huzur ve Güvenlik Derneği kuruldu

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 130 kez okundu

HATAY (CİHAN)- Hatay'ın Erzin ilçesinde, polis teşkilatına yardımcı olmak için 'Toplumsal Huzur ve

Toplumsal Huzur ve Güvenlik Derneği kuruldu
HATAY (CİHAN)- Hatay'ın Erzin ilçesinde, polis teşkilatına yardımcı olmak için 'Toplumsal Huzur ve Güvenlik Derneği' kuruldu. Önceki derneğin bir takım sorunlar sebebiyle feshedilmesi ardından yeniden oluşturulan derneğin yönetim kurulu başkanlığına iş adamı Tolgahan Güven seçildi.

Yeni kurulan derneğin tanıtım toplantısı, ilçede hizmet veren bir lokantada yapıldı. İlçe Emniyet Müdürü Murad Ardıç, Ziraat Odası Başkanı Ahmet Keskin, Dernek Başkanı Tolgahan Güven ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı tanıtım toplantısında görev dağılımı yapıldı.

Derneğin yönetim kuruluna seçilen iş adamı Tolgahan Güven, yeni kurulan derneğin, emniyet birimlerince yapılan güvenlik hizmetlerinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, toplumun güven, huzur ve refah ortamında yaşaması, emniyet mensuplarının ve birimleriyle toplumun kaynaşmasını sağlamak için kurulduğunu söyledi.

İlçenin, huzuru ve güvenliği için çaba sarf ettiklerini belirten Emniyet Müdürü Murad Ardıç, dernek yönetiminin, genç iş adamlarından oluştuğunu ve bunun da ilçeye olumlu dönüşü olacağını belirtti. Ardıç, dernek yönetimine başarılar diledi.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x