Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bilecik'le 'Kardeş şehir' oldu

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 90 kez okundu

BURSA (CİHAN)- Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bilecik Belediyesi arasında kardeşlik ve işbirliği protokolü

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bilecik'le 'Kardeş şehir' oldu
BURSA (CİHAN)- Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Bilecik Belediyesi arasında kardeşlik ve işbirliği protokolü imzalandı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, gerçekleştirilen protokolle Bilecik´in değişim ve gelişimde daha da hız kazanacağını ifade etti.

Heykel´deki tarihi başkanlık binasında yapılan protokole, Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Başkan Altepe, Bilecik Belediyesi adına da Başkan Selim Yağcı imza koydu. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bilecik´in değişim ve dönüşümde bundan sonra Bursa´nın tecrübesinden ve gücünden faydalanacağını söyledi. Bilecik´in komşu ve aynı kaderi paylaştıkları bir il olduğunu vurgulayan Başkan Altepe, iki il arasında bugüne kadar devam eden işbirliğinin gelecekte artarak devam edeceğini ifade etti.

Geliştirecekleri ortak projelerle Bilecik´teki sosyal hayatın, ekonominin, sanayinin ve turizmin ivme kazanmasına katkıda bulunacaklarını, Bursa´nın imkanlarından faydalanma anlamında gereken her türlü desteğin sağlanacağını belirten Başkan Altepe,
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x