'Yaratan hepimize birer barkod vermiş: Parmak izi'

07 Nisan 2013 Pazar 01:29
Bu haber 98 kez okundu

KAYSERİ (CİHAN)- Dr. Kemal Tekden, 20 yıllık meslek hayatındaki bilgileri ve son iki

'Yaratan hepimize birer barkod vermiş: Parmak izi'
KAYSERİ (CİHAN)- Dr. Kemal Tekden, 20 yıllık meslek hayatındaki bilgileri ve son iki yıldır katıldığı konferanslarda yaptığı konuşmaları bir kitapta topladı. 'İnsanın Sırrı' adlı kitabında, insanın tıbbi anlamda ortaya çıkarılmış özelliklerine yer veren Dr. Tekden, kitapta, yaratan tarafından her bir insana 'barkod' verildiğini belirterek, bunun parmak izleri olduğunu ifade etti.

        Özel Tekden Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Dr. Kemal Tekden, insanı bir bütün olarak anlatan, insanın özelliklerini anlatan bir kitap eksikliği olduğunu düşünerek 'İnsanın Sırrı' adlı bir kitap çıkardığını belirtti.

        Tekden, kitabının tanıtım toplantısında, insanı düşünen, insanı araştıran, insanla ilgili merak edilenleri araştıranların bu kitapta aradığı bilgilere ulaşabileceğini aktardı. Tarih boyunca da insan konusunun hep merak edildiğini, insanın kendisini sorguladığını kaydeden Tekden, hazırladığı kitabın felsefi, bilimsel yönden, dinler açısından, bugünkü kişisel gelişim felsefi ve bizim medeniyet anlayışına göre 'insan nedir?' sorusuna cevap veren bütün bilgilerin yer aldığına işaret etti.

        Dr. Kemal Tekden, 10 bin adet basılan kitabın kendisine ait gelirini, üstün zekalı çocuklar yararına kullanılmak üzere bir vakfa bağışladığını belirtti. Tekden, kitabın ikinci etapta 100 bin adet basılacağını ve İngilizce başta olmak üzere farklı dillerde yayınlanacağını dile getirdi.

        'İnsanın Sırrı' adlı kitabında tıbbı olarak insanların belirlenmiş bütün özelliklerine de yer veren Dr. Kemal Tekden, kitabında, yaratan tarafından her bir insanının barkodunun parmak izi olarak belirlendiğine dikkat çekiyor. Tek yumurta ikizlerinin çoğunda bile parmak izlerinin farklılığına dikkat çeken Tekden, son zamanlarda avuç içlerindeki (el ayası) kılcal damar haritasının her insanda farklı olduğunu, buna yönelik kişilik tanıma cihazları geliştirildiğine işaret ediyor.
CİHAN
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x