Voleybol Federasyonu Başkanı Mutlugil Spor Aşkına konuk oldu

26 Nisan 2013 Cuma 15:10
Bu haber 89 kez okundu

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Hakan Artış ve Gizem Durmuş'un hazırlayıp sunduğu ve yarın SKYTÜRK'te ekranlara gelecek Spor Aşkına konuk oldu.Spor, sanat, siyaset ve eğlence sektörünün ünlülerini konuk etmeye devam...

Voleybol Federasyonu Başkanı Mutlugil Spor Aşkına konuk oldu
banner136
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Hakan Artış ve Gizem Durmuş'un hazırlayıp sunduğu ve yarın SKYTÜRK'te ekranlara gelecek Spor Aşkına konuk oldu.

Spor, sanat, siyaset ve eğlence sektörünün ünlülerini konuk etmeye devam eden Spor Aşkına'nın bu haftaki konuğu olan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil'in başkanlık hikayesi, voleybol için neler yapacağı ve gelecek sezon yabancı sayısının kaç olacağı gibi konulara açıklık getirildi.

Programda ayrıca, Başkan Mutlugil, seyirci sayısını artırmak için neler yapacağını, Türk voleybolunun en büyük eksiğinin ne olduğunu, işi dışında yapmaktan en keyif aldığı uğraşısını anlatıyor. Başkan Mutlugil, en'lerinin de sıralandığı programda, en büyük pişmanlığını, en çok neyin kızdırdığını, en büyük hayalini, en etkilendiği kitabı, en beğendiği filmi, en sevdiği müzik tarzını, en beğendiği sporcu ve antrenörü anlattı.

Başkan Mutlugil'in eşi, çocukları ve aile düzeni ile özel klipleri de Spor Aşkına’da ekranlara gelecek.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x