Acıbadem Voleybol 1. Ligi’ne yükselen İnegöl Belediyespor’a tebrik yağıyor

26 Nisan 2013 Cuma 15:06
Bu haber 113 kez okundu

Bursa İnegöl Kaymakamı Aziz İnci Acıbadem Voleybol 1. Ligi’ne yükselen İnegöl Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nı ziyaret edip başarılarının devamını diledi. Voleybolcuları, Yunus Emre Spor Kompleksindeki Belediyespor Sosyal Tesisleri’nde...

Acıbadem Voleybol 1. Ligi'ne yükselen İnegöl Belediyespor'a tebrik yağıyor
banner136
Bursa İnegöl Kaymakamı Aziz İnci Acıbadem Voleybol 1. Ligi’ne yükselen İnegöl Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nı ziyaret edip başarılarının devamını diledi.

Voleybolcuları, Yunus Emre Spor Kompleksindeki Belediyespor Sosyal Tesisleri’nde ziyaret eden Kaymakam Aziz İnci’yi, onursal başkan olan İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gençlik Spor ilçe Müdürü Osman Gümüş, Belediyespor Başkanı Adem Tayyar ve yönetim kurulu üyeleri ile Antrenör Nizamettin Çakır kapıda karşıladı.

Voleybolcuların konakladığı sosyal tesislere geçen Kaymakam İnci, burada sporcularla sohbet etti. Sezonun kritiğini ve 1. Lig'e çıkış mücadelesini de dinleyen İnci, bu başarının kolay kazanılmadığının altını çizdi. Sosyal tesislerde bir açıklama yapan Kaymakam İnci, 1. Lig'e çıkan İnegöl Belediyespor yönetimini kutlamak için ziyarete geldiğini ifade ederek, şunları söyledi:

“İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı'mızın 1. Lig'e çıkması, ilçemiz halkında büyük mutluluk meydana getirmiştir. Geçen yıl futbol takımı olarak İnegölsporun 2. Lig'e çıkmasının yanında bu sene de İnegöl Belediyespor’un bu başarısı, ilçemizde büyük bir sevinç uyandırmış ve gurur kaynağı olmuştur.”

Spordaki başarıların, ilçemizin her anlamda ortaya koyduğu ekonomik, eğitim ve sosyal anlamdaki başarıları ile paralel arttığını savunan Kaymakam Aziz İnci, başarıların en büyük nedenini ise gönüllülük esasına göre yapılıyor olmasına bağladı.

İnegöl’deki sportif başarıların bir nedeninin de eğitime destek veren hayırseverlerin varlığı gibi spora destek veren sporseverler ve kurumların varlığından kaynaklandığını vurgulayan İnci, “Şehrimizdeki sporseverlerin ve kurumların verdiği desteklerle bu noktalara gelmiş bulunmaktayız. İnegöl’e yaşatılan bu başarının sonucu olarak, ilçemizde 1. Lig takımları olan Fenerbahçe, Galatasaray, Halk Bank, Arkas gibi büyük takımları seyretme imkanı bulmuş olacağız. Seyir zevkimiz daha da artmış olacak.” diye konuştu

İnegöl Belediyespor Voleybol Takımı'nın önümüzdeki sezonda da güzel başarılar elde edip iyi bir sezon geçirmesini dileyen Aziz İnci, “Bu başarıda emeği geçen İnegöl Belediye Başkanımız Alinur Aktaş başta olmak üzere, Belediyespor’un başkan ve yöneticilerini, antrenörlerimizi, tüm sporcu arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum.” ifadesini kullandı.

Ziyaret sonunda tesisleri de gezen Kaymakam Aziz İnci, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yönetim, teknik kadro ve sporcular ile bir hatıra fotoğrafı çektirdi.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x