Şahin Özer'in anne acısı

26 Nisan 2013 Cuma 15:02
Bu haber 105 kez okundu

Yapımcı Şahin Özer’in annesi Mine Özer, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Özer'i acı gününde arkadaşları yalnız bırakmadı.Mine Özer için bugün Ataköy 5. Kısım Camii'nde Cuma namazına müteakiben cenaze...

Şahin Özer'in anne acısı
banner136
Yapımcı Şahin Özer’in annesi Mine Özer, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Özer'i acı gününde arkadaşları yalnız bırakmadı.

Mine Özer için bugün Ataköy 5. Kısım Camii'nde Cuma namazına müteakiben cenaze töreni düzenlendi. Törene Şahin’in yakınları, sevenleri, iş arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze töreninde bitkin olduğu gözlenen Şahin Özer, dünyadaki en kutsal varlığın anne olduğunu söyledi. Annesini kaybetmenin acısını yaşayan Özer, “Annemi kaybetmenin yani gönderen Allah’a iade etmenin ve burda dostlarla birlikte olmanın gururunu yaşıyorum. Her canlı bir gün ölümü tadacaktır. Acımızı gönlümüze basıp onu son yolculuğunda benimle birlikte uğurlayan bütün arkadaşlarıma, dostlarıma ve özellikle sayın Başbakanımıza çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Cenaze namazı ardından omuzlara alınan Mine Özer'in cenazesi, defnedilmek üzere Büyükçekmece Mezarlığı'na götürüldü.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x