Ladin Mobilya, ciroda ihracat payını artırıyor

26 Nisan 2013 Cuma 14:14
Bu haber 106 kez okundu

Ladin Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karabay, "2013 yılı ihracatımıza iyi başladığımızı düşünüyoruz. Geçen yıl ihracatımız toplam ciromuzun yaklaşık 20’sini oluşturuyordu. 2013 sonu itibarı ile ihracatımızı yüzde 20’den yüzde...

Ladin Mobilya, ciroda ihracat payını artırıyor
Ladin Mobilya Genel Müdürü Mustafa Karabay, "2013 yılı ihracatımıza iyi başladığımızı düşünüyoruz. Geçen yıl ihracatımız toplam ciromuzun yaklaşık 20’sini oluşturuyordu. 2013 sonu itibarı ile ihracatımızı yüzde 20’den yüzde 35’e taşımayı hedefliyoruz." dedi.

Karabay, bu yıl Kayseri’de üçüncüsü gerçekleştirilen Kayseri Mobilya Fuarı’na iyi bir başlangıç yaptıklarını kaydederek fuardan çok umutlu olduklarını söyledi. Ladin Mobilya yönetim kurulunun tam kadro yer aldığı fuarda firmanın İstanbul, Ankara, Trabzon ve Kayseri Bölge Müdürleri, Diyarbakır, Erzurum, Hatay ve Adana bölge bayi temsilcileri de fuarı yakından takip etti. Ladin Mobilya’nın sektördeki heyecanın her geçen gün giderek arttığına değinen Karabay, "Ladin Mobilya yönetiminin ve tüm ekibimizin fuar heyecanı her geçen gün giderek artıyor. 2013 yılı ilk aylarında katıldığımız İstanbul Mobilya Fuarı’nda firmamız dikkat çekici ürünleri ile büyük beğeni kazanmıştı. Aynı enerjimizi Kayseri Mobilya Fuarı içinde harcadık. Özellikle yatak ve baza grubunda yenilikleri ürünlerimize yansıtarak müşteri portföyümüzü daha da artırmayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızla Ladin Mobilya’nın trendini bir aşama daha yükseltmiş olduk. Ladin Mobilya olarak fuarlardan çok keyif alıyoruz. Özellikle yurt dışından gelen misafirlerimizin bize kattığı katma değeri düşünecek olursak bu tür ciddi fuarlara katılmayı uygun buluyoruz. Önümüzdeki süreçte bu tür fuar etkinliklerimizi daha da geliştirmeyi düşünüyoruz. Kayseri Mobilya Fuarı’nda yaklaşık üç yüz metrekarelik bir alanda; koltuk, oturma grupları, mobilya, yatak ve baza çeşitlerimizden oluşan ürünlerimizi ziyaretçilerimize sunuyoruz. 2013 yılı ihracatımıza iyi başladığımızı düşünüyoruz. Geçen yıl ihracatımız toplam ciromuzun yaklaşık 20’sini oluşturuyordu. 2013 sonu itibarı ile ihracatımızı yüzde 20’den yüzde 35’e taşımayı hedefliyoruz." dedi.

Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde üçüncüsü düzenlenen Mobilya Fuarı, 28 Nisan 2013 Pazar gününe kadar gezilebilecek. 14 bin 681 metrekare alanda, 133 firmanın çok çeşitli ürünlerle katıldığı fuara 41 ülke ile 65 ilden binlerce ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x