NT, 157. şubesini açtı

26 Nisan 2013 Cuma 14:09
Bu haber 126 kez okundu

Türkiye’nin eğitim perakendecisi NT, 157. şubesini Kahramanmaraş’ta açtı. Türkiye ve dünyanın 8 ülkesinde, 157 mağazasıyla Türkiye’nin tek uluslararası kitap mağazası olma özelliği taşıyan NT, Kahramanmaraş’ta 2. şubesini bölgenin...

NT, 157. şubesini açtı
Türkiye’nin eğitim perakendecisi NT, 157. şubesini Kahramanmaraş’ta açtı. Türkiye ve dünyanın 8 ülkesinde, 157 mağazasıyla Türkiye’nin tek uluslararası kitap mağazası olma özelliği taşıyan NT, Kahramanmaraş’ta 2. şubesini bölgenin en büyük alışveriş merkezi Piazza AVM’de açtı.

Mağaza açılışına katılan NT Genel Müdürü Murat Kara, NT’nin 1999 yılında 37 şubeyle kurulduğunu hatırlattı. Türkiye ve dünya genelinde 157 şubeyle faaliyet gösterdiklerini belirten Kara, tüm Türkiye’yi kitapla buluşturmak istediklerini söyledi. Mağazada kitap, kırtasiye, teknoloji ve çocuk oyuncak çeşidiyle, 15 bin ürünün hizmete sunulduğunu aktaran Kara, "NT ilk defa 1999 yılında 37 şubeyle birlikte kurulmuştur. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’deki 141’inci şubemizi Kahramanmaraş’ta açıyoruz. Dünyada da 8 ülkeyle birlikte 157’ci şubemiz oluyor. AVM’lerin farklı bir müşteri portföyü oluyor. Bu nedenle biz Kahramanmaraş’ta hem AVM’de, hem de caddedeki mağazamızda hizmet vermeyi uygun gördük." dedi.

NT Mağazaları’nın AVM’lerde açılmasının firma açısından olumlu sonuçlar verdiğini de ifade eden Kara, yeni açılan şubenin Kahramanmaraş’a hayırlı olması dileğinde bulundu.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x