Öğretmenler oynadı, öğrenciler alkışladı

26 Nisan 2013 Cuma 13:13
Bu haber 81 kez okundu

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Koç İlköğretim Okulu Müdürü Ertan Erdağı ile 17 öğretmenin rol aldığı ‘Pırtlatan Bal’ isimli oyun sahnelendi. Orhangazi Koç İlköğretim Okulu Müdürü Ertan Erdağı, öğretmenler Bülent Ersan, Hatice...

Öğretmenler oynadı, öğrenciler alkışladı
Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Koç İlköğretim Okulu Müdürü Ertan Erdağı ile 17 öğretmenin rol aldığı ‘Pırtlatan Bal’ isimli oyun sahnelendi.

Orhangazi Koç İlköğretim Okulu Müdürü Ertan Erdağı, öğretmenler Bülent Ersan, Hatice Dilek, Göksu Karatepe, Havva Aydeğer, Betül Eroğlu, Yağmur Kabul, Mine Konuk, Davut Karaboğa, Ayten Kömürcü, Sibel Yıldırım, Uğurhan Bayuş, Hüseyin Ertan, Mustafa ve Aysun Gümüş ve Zeynep İşler’in rol aldığı Aziz Nesin’in yazdığı, Mustafa Gümüş’ün ise hem oynayıp hem yönettiği Pırtlatan Bal isimli komedi tiyatro oyunu, Koç İlköğretim Okulu çok amaçlı salonunda sahnelendi.

Oyunu başarılı bir şekilde sahneleyen öğretmenler, öğrencilerden büyük alkış aldı. Öğrencilerin oynayıp, öğretmen ve velilerin izlemeye alışık oldukları tiyatro oyunlarının bu kez öğretmenler tarafından sahnelenip, öğrenciler tarafından izlenmesi ise salonda ilginç anların yaşanmasına da neden oldu. Öğretmenlerin son derece iyi bir performans sergiledikleri Pırtlatan Bal, bugün ise ortaokul öğrencileri için yeniden sahnelenecek.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x